ייצור מכונות ומוצרי OEM

מומחים כבר למעלה מ- שני עשורים בייצור מוצרים בשילוב מגוון טכנולוגיות הכוללים בתוכם רכיבי אלקטרוניקה, בהתאם לדרישות הלקוח - OEM.

מציאת המוצר הנכון ביותר ליישום מסוים יכולה להיות משימה מאתגרת. באמצעות מפעלינו בסין אנו מלווים מדי יום את תהליכי הייצור של לקוחותינו לכל צורכיהם, משלב האב-טיפוס עד לפסי הייצור המשלבים בהם תבניות וכלים שונים. המחויבות שלנו ללקוחותינו היא להתאים את הטכנולוגיה, פיתוח מכונות, התהליכים והפתרונות הדרושים עבור המוצר המבוקש, כמו חייט מנוסה אנו מומחים "בלתפור" באופן המדויק והמותאם ביותר אל תהליך הייצור את המפרט / המוצר / או אב טיפוס תוך שמירה על עלות אופטימלית ושמירה על לקוחותינו רווחיים אל מול המתחרים, כחשיבה לטווח ארוך.

לאחרונה מתקבלת הבנה לפיה שיווק מוצר ייעודי אשר תוכנן והותאם אישית עבור החברות / יזמים / חברות הזנק וכו' מייצר ערך עסקי גדול יותר בתהליך שיווק ומכירת המוצר. באספקת הפתרון הטכני המלא של ייצור מוצר OEM (תכנון/עיצוב/ייצור) לצד הבנה וניסיון עשיר ביכולת הפצה - יחס העלות-תמורה באפסילון תעשיות הינו גבוה ביותר.

בין שלל הטכנולוגיות בהם אנו משתמשים לייצור המוני, ניתן למצוא מכונות ברמה גבוהה ואיכותית, חלקן אוטומטיות לחלוטין, חלקן בפסי ייצור נקיים. אנחנו יכולים לעמוד בכל דרישת ייצור תוך שמירה על איכות גבוהה ומחיר יציב.

המפתחים המנוסים שלנו ינחו אתכם בתהליך ויבנו את תהליך הייצור הנכון והאיכותי ביותר כך שיתאים לקיבולת הייצור המתוכננת. צוות ניהול הפרויקט יוודא את כל הדרישות בכל שלב ייצור היוצא אל הפועל.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו הודעה

ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

ההודעה נשלחה בהצלחה