פיתוח תוכנה למכשור אלקטרוני

פיתוח תוכנה

בין אם אתה מחפש פיתוח תוכנה משובצת (Embedded) או יישום בענן, צוות הפיתוח של אפסילון מוכן למשימה.

רוב מוצרי האלקטרוניקה כיום מכילים תוכנה משובצת האחראית על פעולות רבות. מרכיב התוכנה במוצר מספק שליטה מלאה על החומרה וקיים על מנת לוודא כי המערכת או תת-המערכת יספקו ביצועים אופטימליים.

איך תוכנה מעצבת את העולם

תוכנה עוזרת לפשט ולעשות את החיים קלים ונוחים יותר, ומאפשרת ליכולות המוצר להיות קלות יותר, מונגשות יותר, נוחות למשתמש (בד"כ בהפעלת מוצר או מכשור אלקטרוני) דוגמא טובה לפיתוח תוכנה מגיע מעולם המכשור האלקטרוני, לדוג' שקעים ומפסקים חכמים המאפשרים שליטה מרחוק על כל מכשיר חשמלי אליו הם מחוברים, כיצד זה קורה? באמצעות קושחה ותוכנה ייעודית המותקנת עליהם ומקבלת פקודות מהאפליקציה שבסמארטפון, כל זה לא יכול להתקיים אלמלא - התוכנה...ע"י פיתוח תוכנה, במוצרים אלקטרוניים נוכל לייצר תקשורת דרך הנייד או המחשב, לאפשר שליטה מרחוק במכשור האלקטרוני, ולהתאים את המוצר לטכנולוגיות חדשניות הקיימות כיום בשוק.

שלבי הפיתוח

תהליך פיתוח התוכנה מהווה חלק מאסטרטגיית פיתוח המוצר הכוללת:

שלב עיצוב- בשלב זה אנו מתמקדים בליצור עיצוב אופטימלי, מודרני ועכשווי,כזה שיהיה תחרותי למול השאר ובעיקר כזה המותאם אל המוצר והתפקיד אותו הוא אמור למלא.

שלב היישום- פיתוח הקושחה הכולל קידוד קוד, פיתוחו וצריבת הקושחה ע"ג המכשור עצמו לטובת הפעלה ושליטה על המכשור.

שלב הטכני / QA –תיעוד,בקרת איכות, בדיקה וניפוי שגיאות, לאחר מכן התוכנה מוכנה לבדיקה ומתבצעת הרצה שלה.

 
תוכנה למכשור אלקטרוני (קושחה)
Electronic Chip

הקושחה הינה מערכת ההפעלה העיקרית במכשירים האלקטרוניים, היא צרובה על גבי המעגל האלקטרוני באמצעות רכיבים (צ'יפ) ומותאמת באופן אופטימלי למכשור.

רוב הקושחה היא בזיכרון הבזק (EPROM, EEPROM או ROM) זה מקנה שליטה, ניטור ואספקה של מוצרים הנדסיים ומערכות נתונים.

בקושחה נשמרים ההוראות הבסיסיות לטובת התקני חומרה והיא זו שהופכת אותם לפעילים. ללא קושחה, התקן החומרה יהיה לא פונקציונלי.

היכולת הטכנית והייצור הגבוהות שלנו, בשילוב עם ניסיון מעמיק של פיתוח תוכנה ומערכות משובצות עבור עולם האלקטרוניקה, מאפשרים לנו להתאים, להרחיב ולמטב את הקושחה, התוכנה והאפליקציה הייעודית אל המכשור האלקטרוני כך שיתאימו באופן מיטבי ומדויק עבור הלקוח.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

אנא השאירו הודעה 

ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

ההודעה נשלחה בהצלחה