תכן מכאני 

תכן מכאני

שלב התכנון המכאני הוא גורם משמעותי בפיתוח המוצר, כיוון שהוא דורש ירידה לפרטים הקטנים ביותר במבנה המוצר כגון:

  • התחשבות בסביבת העבודה

  • מגוון החומרים והטכנולוגיה הזמינים הנדרשים למוצר הרצוי

  • התאמות נקודתיות הדרושות להרכבת המוצר מבחינה מכאנית ואלקטרונית

  • עיצוב UI / UX נכון ופונקציונאלי לייצור מוצר יישומי

  • עיצוב עכשווי המאפשר להגיע למחיר תחרותי ואטרקטיבי

  • תכנון ועיצוב מוצר הבוחנים באופן מדויק היבטי תקינה נדרשת, לטובת צמצום שינויים אפשריים בשלבי המוצר הבוגרים

בין אם ברצונכם לפתח מוצר חדש לגמרי, לתקן ולשפר מוצר קיים על טעויותיו בגרסאות ישנות, או אם ברצונכם לשפר את יעילות הפיתוח לייצור המוני, אנו נדע להוביל אתכם אל היעד המבוקש.

אבחון והגדרת הבעיה

השלב הראשוני בהובלת תכן מכאני מוצלח הוא הבנת ייעודו של המוצר והפעולות אותן אמור הוא למלא בסביבה הדרושה. לאחר מכן, ניתן יהיה להציף בעיות שעלולות להיווצר, וכך לצמצם תקלות אפשריות העלולים לפגוע ביעילות ייצור המוצר. לכן, צוות ההנדסה שלנו בקשר תדיר עם הלקוח, וזאת כדי להבין את רצונותיו וצרכיו ובכך להתאים את העיצוב המתוכנן.

פיתוח תוך התחשבות בהגבלים

ברוב המקרים, הלקוח מגדיר את מטרת המוצר עליהן נבסס את עיצוב ותכנון המוצר, תוך התחשבות במגבלות השונות כמו: משקל, צורה, גודל, תנאי סביבה, תקציב ועוד... דיוק והבנה פרטנית של פרמטרים אלו הינם קריטיים לתכנון ועיצוב מוצר מוצלח בפן המכאני/הנדסי.

סגירת עיצוב המוצר

לאחר סיום השלבים שהוזכרו מעלה, ניתן יהיה לומר ששלב התכנון המכאני מספק את כל המידע הדרוש כדי להתחיל בייצור הפרוטוטייפ ומשם למודל הסופי שיישלח ללקוח.

היתרון הבולט ממנו נהנים לקוחותינו טמון בשירות ה - מקצה לקצה שאנו מספקים, מהנקודה הקריטית של אפיון מכני מדויק שחוסך תקלות אפשרויות ואתגרים עתידיים, דרך תכנון ועיצוב חיצוני / פנימי המתחשב בכל התנאים הסביבתיים והפנימיים, עד לשלב ייצור האב טיפוס ומשם לייצור המוני.

תכן אלקטרוני

כשלקוח בוחר באפסילון תעשיות עבור התכנון האלקטרוני, הוא בוחר במקצועיות וניסיון רב בניהול פרויקטים מסוג זה, ויהנה מהיכולת להימנע מטעויות נפוצות בעיצוב, פיתוח, הרכבת המעגל המודפס, תקינות וכד'.

אנו נוביל אתכם ביעילות לפרויקט מוצלח בזכות:

  • יציבות: אנו יודעים לייצר מעגלים חשמליים יציבים וליישמם עבור כל דרישות המוצר.

  • ניסיון: יש לנו את הניסיון והידע כדי לייצר מוצר העומד בתקנים הדרושים, המבוסס על החלקים וחומרי הגלם הנפוצים ביותר, הזמינים ביותר והעמידים ביותר.

  • עלות: אנו מודעים לכל צרכי הייצור ולכן יודעים לייצר מעגלים קלים לייצור רובוטי, לעומת תהליכים ידניים.

  • תיעוד: אנו מספקים פירוט עץ מוצר (BOM) ברור ואחיד לכל שלב בפיתוח המוצר. המטרה היא תמיד אחת: בהירות, תמציתיות ושימושיות.

 

צריכים ייעוץ מקצועי בתכן מכני? מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

השאירו הודעה ונציג אפסילון

ישוב אליכם במהרה

ההודעה נשלחה בהצלחה