top of page

בעידן הנוכחי בו הטכנולוגיה הופכת לדומיננטית יותר ויותר, אפסילון תעשיות כמומחית בתחום ה- IoT הופכת את הלקוחות שלה לחדשניים ובעלי ערך מוסף על פני המתחרים שלהם. איך זה קורה? אם עד היום מכשור אלקטרוני לרוב היה נזקק להפעלה ואינטראקציה פיסית של המשתמש, אפסילון תעשיות מפתחת באמצעות טכנולוגיית ה-IoT, אפליקציות ווב ומובייל (עבור אנדרואיד ו-iOS), מבוססות ענן המאפשרות להפעיל ולשלוט מרחוק על מכשור אלקטרוני, לנטר ולאסוף מידע בעזרת הענן, עבור שיפור וייעול המכשיר אותו מפעילה האפליקציה.

בנוסף, פיתוח עם אפסילון כולל מערכות ענן, בהן אנו מטמיעים פתרונות אבטחה עם תמיכה מתקדמת בכמויות גדולות של מכשירים ומשתמשים הפונים לשרת.

בין אם אתם מחפשים לחבר פרוטוקולים שונים החשובים לכם, יישומים אנליטיים, או ברצונכם להוסיף בינה מלאכותית (Machine learning), איסוף מידע על ידי NoSQL  ו- SQL – צוותי הפיתוח שלנו יובילו אתכם לשם.

אפליקציה IoT וצד שרת - יתרונות:

אנו נשאלים רבות כיצד טכנולוגיית ה-IoT, אפליקציות והענן בחיבור למכשירים יכולים לתרום..  לו יכולתם לאסוף מידע מחיישנים שונים בזמן אמת, לשמור מידע זה בענן ולהציגו בפלטפורמת ווב או יישום בנייד, חשבו - כמה יכולתם ללמוד על המוצר והמשתמשים שלך? כמה מידע שכזה היה משפר את הארגון, חברה, רווחים שלכם?

כיום, פרויקטים של IoT מאפשרים ניהול נכון של חומרים בשלב היצור, יכולת זו גם מאפשרת תמיכה בניהול מפעלים – הבנה מה היא האנרגיה הדרושה וכך להוזיל את עלויות החשמל. חיזוי תוצאות וניתוח נתונים בזמן אמת, מקנים למנהלי מפעלים להבין טוב יותר, מה הם הכלים הדרושים לצריכת אנרגיה אופטימלית, ובכך להוזיל משמעותית את עלויות הייצור.

גם אתם רוצים מוצר חכם?

לחצו כאן! השאירו הודעה 
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

אז מה בדיוק אפסילון יכולה לעשות ולפתח בשבילך ולמה הניסיון פה כל כך חשוב?

פרויקט פיתוח מוצר וחיבורו לאפליקציה וצד שרת כולל בתוכו אתגרים רבים, דוגמא טובה של פרויקט IoT מעניין שאפסילון תעשיות פיתחה ומייצרת הוא  - לקיחת שקעים/מפסקים חשמליים "טיפשים" והפיכתם ל- "חכמים" על כל המשתמע מכך. פרויקט אשר כלל את עיצוב המוצר, עיצוב חווית המשתמש (UI/UX) באפליקציית החברה, פיתוח ותכנון חומרה+תוכנה של המכשור האלקטרוני, בניית מודל ראשוני לבחינת היתכנות המוצר, הדמיות וסימולציות, העברת המוצר רגולציות ותקנות נוקשות של CE האירופאי ועוד (במקור השקעים תוכננו להיות "טיפשים", בזמן שמכשירים "חכמים" כוללים טכנולוגיות אל-חוטיות בשילוב עם תוכנה.

יחד עם עוד אתגרים רבים כגון: מעקב וניטור רציף אחר תקשורת שעובדת בזמן אמת, קבלת נתונים ומידע אודות העדפות והתנהגות לקוח בעזרת הענן, בהתאם לכך, הוספה של יישומים אוטומטיים כדי לשפר ולתמוך בחווית משתמש עשירה וחכמה יותר...

יכולות אלו משלבות ממשקים רבים הכוללים ידע רב, כגון:

  • ​חומרה ותוכנה

  • חומרה ועיצוב MCU עם יכולות אל-חוטיות

  • תכנות שרתים בסביבת ענן מאובטחת, המסוגלת לנהל מיליוני משתמשים ומכשירים.

  • יישומים לווב (Web), לאנדרואיד ו-iOS מובנה.

פרטי התקשרות

רחוב מוטה גור 7, פארק אולימפיה, בניין C

פתח תקווה

טל: 03-7519050

אימייל: office@epsilonsite.com

  • Facebook
  • LinkedIn
  • whatsapp

אודות אפסילון תעשיות

אפסילון תעשיות הינה חברה הנדסית מאושרת ISO 9001:2015 עם למעלה מ- 25 שנות ידע בעיצוב, פיתוח וייצור של מכשור אלקטרוני. עם שירות מקצה לקצה ומאות פרויקטים ממגוון רב של תחומים ולקוחות בארץ ובעולם, אנו יודעים להפוך כל פרויקט או רעיון למוצר מוביל ומנצח.

© כל הזכויות שמורות לאפסילון תעשיות

25 years experience.png
שחור לבן עברית (5).JPG
bottom of page