עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר

עם 20+ שנות ניסיון, ומאות פרויקטים שונים בארץ ובעולם בתעשיות שונות כמו : רפואה, אלקטרוניקה ותקשורת, רכב ועוד...אנחנו נדע להוביל גם אותך אל פסגת חזון המוצר שלך!

צוותי העיצוב והפיתוח שלנו עובדים בסינרגיה צמודה ע"מ לייצר מוצר שיהיה מושך בעין אך בד בבד כזה שיהיה יישומי ומוכן לייצור המוני.

בשוק תחרותי ומהיר יש למצוא דרכים יצירתיות לבדל את המוצר שלך מבין כל השאר ולכן מילת המפתח אצלנו בשלב עיצוב המוצר הינה - חדשנות,  אפיון מדויק של צורה וצבע, ארגונומיה ומכניקת מוצר, חומרי גלם וטכנולוגיה זמינה.. ביחד כולם מובילים אל פיתוח מוצר מנצח!

עיצוב תעשייתי - מרעיון למציאות

למהנדסים ולמעצבים שלנו באפסילון תעשיות יש את הידע והניסיון הדרוש כדי ללוות את הלקוחות שלנו מהקצה אל הקצה. בין אם זה פיתוח הרעיון למוצר, תכנון וייצור אב-טיפוס, תכנון וייצור מעגלים מודפסים עבור המכשור האלקטרוני וכד', הצוות שלנו יזהה את הפורמולה המנצחת המחברת באופן מושלם בין תוכנה לחומרה, בין מכניקה לאלקטרוניקה כדי לעצב ולייצר מוצר תחרותי, מתוחכם, ויעיל שלא רק יראה טוב, אלא גם יעבור את כל התקנים השונים הנדרשים.

 

מרכיב העיצוב התעשייתי בחברת אפסילון תעשיות הינו חלק ראשון בפתרון A-Z שאנו מספקים:

  • פיתוח קונספט ראשוני, מחקר שוק על מתחרים וקהלי יעד

  • בניית מודלים ראשוניים ואבי טיפוס

  • הנדסה מכנית-אלקטרונית

  • בניית תיק המוצר והובלת תהליכי ייצור.

  • תמחור ולוח זמנים לפיתוח

  • מיתוג, אריזה ושינוע אל הלקוח

 

כחלק מפיתוח ועיצוב מוצר, תהליך ייצור, בקרת איכות ותהליכים נוספים, צוות אפסילון ישראל מסונכרן באופן יומיומי עם צוות הייצור שלנו בסין וזאת על מנת להבטיח שהתהליך ישיג את מטרת העיצוב הסופית בזריזות וביעילות כלכלית.

הרווח שאתה מקבל עיצוב תעשייתי יעיל


עיצוב תעשייתי יעיל נוטה להגדיל את טווח השוק & גמישות הייצור, כמו גם את בחירתו של הצרכן. עיצוב תעשייתי חכם הוכיח גם כי ביכולתו ליפתוח נישות חדשות  במיוחד בתחום ייצור המכשור האלקטרוני, עולם בו פועלת אפסילון תעשיות כבר 20 שנה.

42184528_m.jpg

יש לכם רעיון למוצר? מעוניינים בהצעת מחיר?

השאירו הודעה ונציג אפסילון

ישוב אליכם במהרה

ההודעה נשלחה בהצלחה