top of page

שירותי אפסילון לסטארט-אפ - רעיון, פיתוח, ייצור

עם מעל לשני עשורים של עבודה עם סטארטאפים ופיתוח מוצרים ליזמות, אפסילון תעשיות בנתה מערך תומך של צוות מהנדסים, מעצבים ואנשי ייצור בעל ותק וניסיון רב בתחומם, נבחרת מנצחת שדואגת לבניה נכונה והתקדמות זריזה במיזם שכל כך נחוצה לסטארטאפ. עם הידע העצום שצברנו בכל שלבי פיתוח המוצר: תכן מכני-אלקטרוני, תכנון רעיון למוצר, עיצוב תעשייתי, בניית מודלים וסימולציות, ידע בפיתוח התוכנה למוצר וחיבור חכם לאפליקציה+ענן וכמובן השלב הסופי שהוא ייצור סידרתי בסין. ביכולתנו לצמצם באופן ניכר עלויות וזמן פיתוח, ובכך, לעזור לסטארטאפ להיות חדשני עם יתרון משמעותי על מוצרים קיימים בשוק.

הרבה תחומים דורשים היום תהליך מהיר וחד, והמתכון המנצח שיש היום, לאו דווקא רלוונטי מחר. מוצר יכול לאבד את היתרונות החדשניים שלו, לכן, על מנת להגיע אל המטרה מהר ולמקסם רעיון או פרויקט, יש להיעזר בחברה בעלת נסיון, ותק וקילומטראז' ארוך בתחום היזמות וחברות ההזנק, אנו באפסילון תעשיות ניישם ונוציא לפועל בנחישות וזריזות תוך צמצום כל האתגרים למינימום האפשרי עם היצמדות נוקשה ל- 3 הצמתים הקריטיות ביצירת המוצר המנצח:

פיתוח מוצר

עיצוב

לאלו מכם שיש להם רעיון מצוין וחדשני,חשוב לדעת ולשאול, מה יגרום למוצר להימכר בכמויות גדולות ולהפוך להצלחה... יש להחליט איך המוצר כובש את קהל היעד שלו על ידי: מראה, קו עיצובי, חומרים וצבעים. האם המוצר מתאים לקהל אליו אתה מכוון? כדי שהעיצוב יבדל אתכם משאר המתחרים וישאיר אתכם ייחודים, יש לתכנן אסטרטגיה סביב זה, כמובן, אסור להניח שעיצוב בלבד מספיק, ישנם דברים נוספים שאין להתעלם מהם כמו: עיצוב מכאני, בחירת מוצרי גלם, חווית משתמש נוחה ועוד...

צוות התכנון והעיצוב של אפסילון ינחה אתכם לאורך כל התהליך – אנחנו כאן בשבילך.

תכנון ופיתוח

בהנחה שמטרת שלב הפיתוח הינה יצירת משהו חדשני ושימושי עבור קהל היעד המבוקש, הדגש הניתן פה הינו על היצמדות לתוכנית המפורטת המכילה בין היתר: חומרי גלם, טכנולוגיה, תכן אלקטרוני-מכני, תכנות ופיתוח, עיצוב, וייצור – כל השלבים הללו אינם זרים לנו באפסילון, ואנו יודעים לייצר מוצר תחרותי ורווחי שמשיג את יעדי הלקוח.

ייצור

לאחר שרטוטים, סימולציות ואב-טיפוס המוצר מתחיל את מסעו לייצור המוני בפסי הייצור שלנו בסין. לאפסילון תעשיות יש את הכלים הנכונים והטכנולוגיות התואמות את פסי הייצור של המוצר כדי שנוכל לייצרו באופן אידיאלי ובזריזות.

 יש לכם רעיון לסטארט-אפ? צריכים עזרה בפיתוח, עיצוב מוצר או ייצור המוני?

התייעצו עם המומחים של אפסילון בפרויקט הבא שלכם

לחצו כאן! השאירו הודעה 
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

פרטי התקשרות

רחוב מוטה גור 7, פארק אולימפיה, בניין C

פתח תקווה

טל: 03-7519050

אימייל: office@epsilonsite.com

  • Facebook
  • LinkedIn
  • whatsapp

אודות אפסילון תעשיות

אפסילון תעשיות הינה חברה הנדסית מאושרת ISO 9001:2015 עם למעלה מ- 25 שנות ידע בעיצוב, פיתוח וייצור של מכשור אלקטרוני. עם שירות מקצה לקצה ומאות פרויקטים ממגוון רב של תחומים ולקוחות בארץ ובעולם, אנו יודעים להפוך כל פרויקט או רעיון למוצר מוביל ומנצח.

© כל הזכויות שמורות לאפסילון תעשיות

25 years experience.png
שחור לבן עברית (5).JPG
bottom of page